Najniższa opłata startowa przy rejestracji do 31 stycznia

Wystarczy zarejestrować się do końca stycznia by skorzystać z najniższej opłaty startowej za udział w SGB Ultrabiel. Liczy się data zgłoszenia. Czas na dokonanie wpłaty jest do końca lutego. Na liście startowej jest już ponad 130 zawodników.

SGB Ultrabiel to impreza organizowana przez biegaczy narciarskich dla biegaczy. - Zależy nam, aby opłaty startowe w SGB Ultrabiel, były możliwie przystępne. Biegi w Polsce i za granicą są coraz droższe. Sportowcy wydają ogromne kwoty na sprzęt, smary, dojazd na miejsce imprezy. SGB Ultrabiel ma być przyjazne dla uczestników i zachęcać do udziału możliwie niskimi opłatami - tłumaczy Michał Rolski z komitetu organizacyjnego Ultrabiel.

Dzięki zaangażowaniu sponsora generalnego - Spółdzielczej Grupy Bankowej i GBS Banku w Strzelinie, środków gminy Stronie Śląskie, a także dofinansowaniu ze środków EFRR i budżetu państwa, opłata startowa za udział w biegach na dystansach 60 km i 30 km w pierwszym terminie wynosi tylko 70 zł. To kwota bardzo niska jak za udział w maratonie narciarskim.

W 2017 roku o wysokości opłaty startowej decyduje przede wszystkim termin zgłoszenia. Przy rejestracji do 31 stycznia jest się objętym najniższą stawką. Co ważne, zawodnicy mają czas na przelanie opłaty startowej do końca lutego. Warto więc skorzystać.

Do biegu można rejestrować się na stronie www.ultrabiel.pl/zapisy.

W chwili publikacji tego tekstu na liście startowej do wszystkich biegów odbywających się w ramach SGB Ultrabiel znajduje się już blisko 140 nazwisk. Najwięcej chętnych - ponad 50 osób - wybrało dystans główny 60 km.

SGB Ultrabiel odbędzie się 11 marca 2017 roku (tydzień po Biegu Piastów) w Bielicach (gmina Stronie Śląskie). Trasy biegu prowadzą po polskich i czeskich Górach Bialskich. Zawodnicy zmierzą się techniką klasyczną na dystansach: 60 km - najdłuższym biegu narciarskim w Polsce, 30 km i 13 km.

Zarejestruj się teraz >>

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu
Zapisz się już teraz i weź udział w najdłuższym biegu w Polsce lub jednym z biegów towarzyszących.