Zniżki w opłatach startowych - kto i jak może z nich korzystać

Organizatorzy SGB Ultrabiel 2017 przyznali zniżki na opłaty startowe dla mieszkańców gminy Stronie Śląskie, zawodników teamu nabiegowkach.pl oraz uczestników kursów i szkoleń portalu nabiegowkach.pl. Jak korzystać ze zniżek?

Zniżki w wysokości 50% opłaty startowej obowiązującej dla terminu zgłoszenia udzielane są:

  • uczestnikom zameldowanym na terenie gminy Stronie Śląskie pod warunkiem zaznaczenia w formularzu zgłoszeniowym tego faktu,
  • członkom teamu nabiegowkach.pl.

Zniżki w wysokości 10% opłaty startowej obowiązującej dla terminu zgłoszenia udzielane są uczestnikom, którzy w przeszłości uczestniczyli w jakimkolwiek szkoleniu lub obozie organizowanym przez portal nabiegowkach.pl.

Jak obliczyć zniżkę?

Prosimy pamiętać, że zgodnie z regulaminem, z bonifikaty można skorzystać tylko w wypadku dokonania opłaty przelewem bankowym na rachunek organizatora do 28 lutego 2017 roku. Przy wpłatach późniejszych, w tym gotówkowych w biurze zawodów, zniżki nie mogą być honorowane.

W efekcie wypełnienia formularza zgłoszenia generowany jest druk do przelewu. Niestety nie uwzględnia on należnych rabatów. Zniżkę należy naliczyć samodzielnie od opłaty obowiązującej dla danego terminu zgłoszenia.

Jeżeli wpłata dokonywana jest do 28 lutego mieszkańcy gminy Stronie Śląskie i sportowcy z teamu nabiegowkach.pl wpłacają dokładnie połowę obowiązującej opłaty. Uczestnicy kursów i obozów nabiegowkach.pl dokonują wpłaty 90% wysokości obowiązującej opłaty.

Sprawdź wysokości opłat startowych dla SGB Ultrabiel 2017.