Autobus zawiezie niezmotoryzowanych z Bielic do Czech

W związku ze zmianą lokalizacji startu i mety SGB Ultrabiel 2017 dla niezmotoryzowanych, przyjezdnych zawodników, w sobotę 11 marca z samego rana zostanie podstawiony autobus, który zawiezie ich z Bielic, przez Stronie Śląskie do Velkiego Vrbna pod stację wyciągu. Podajemy rozkład jazdy autobusu.

Autobus wyruszy z Bielic i pojedzie do Czech. do Velkiego Vrbna, skąd wyciągiem uczestnicy dostaną się do schroniska Paprsek, gdzie zlokalizowany będzie start i meta tegorocznego Ultrabiel. Autobus przeznaczony jest dla osób przyjezdnych, które w okolice Stronia Śląskiego dostaną się komunikacją publiczną i nie mają jak dojechać na nowe miejsce startu.

Poniżej podane są orientacyjne godziny odjazdów z przystanków PKS w poszczególnych miejscowościach. Należy się liczyć z tym, że autobus może być na każdym przystanku kilka minut wcześniej lub później, niż podano w rozkładzie jazdy. Jeżeli w danej miejscowości przystanków PKS jest więcej, autobus zatrzyma się na każdym z nich.

Miejscowość ORIENTACYJNA GODZINA ODJAZDU
Bielice 06:40
Nowy Gierałtów 06:55
Stary Gierałtów 07:00
Goszów 07:05
Stronie Śląskie Kamienny 07:10
Stronie Śląskie Morawka 07:15
Stara Morawa 07:20
Bolesławów 07:25
Velké Vrbno (stacja wyciągu) 08:10 (przyjazd)

 

Uwaga! Kto chciałby skorzystać z autobusu, prosimy o zgłoszenie tego faktu do piątku 10 marca do 15:00 e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby, które przesłały zgłoszenie po publikacji wcześniejszej wiadomości, nie muszą tego czynić ponownie.

Powrót do Polski

W podróż powrotną autobus wyruszy z Velkiego Vrbna o 16:30. Jeżeli jeszcze na trasie o tej godzinie pozostaną jacyś zawodnicy potrzebujący transportu, zostaną zabrani busami organizatora. Dla kogo godzina odjazdu jest za późna, sugerujemy umawianie się z innymi startującymi. Większość będzie miała wolne miejsca w samochodach, a niemal wszyscy wracając do Polski muszą przejechać przez Stronie Śląskie.