Niższe opłaty startowe dla wpłacających do końca lutego

Przypominamy, że zgłaszający się do udziału w SGB Ultrabiel oraz przelewający opłaty startowe do końca lutego, mogą skorzystać z obniżonych stawek. Także osoby, które zapisały się w styczniu, by skorzystać z najniższej opłaty startowej, powinny ją wpłacić do 28 lutego.

W SGB Ultrabiel dajemy zawodnikom komfort. Kto zapisze się wcześniej, np. w styczniu, daje nam sygnał, że zamierza do nas przyjechać. To pomaga nam w planowaniu i za to premiujemy takiego uczestnika sporym rabatem w opłacie startowej.

Przychodzi jednak taki czas, gdy opłaty startowe powinny być przelane na rachunek bankowy organizatora. Potrzebujemy opłacić wiele kosztów związanych z organizacją biegu, musimy też mieć pewność co do liczby osób przyjeżdżających na SGB Ultrabiel. Ten termin to koniec lutego. Do tego czasu potrzebujemy otrzymać wpłaty od wszystkich, którzy chcą zachować swoje rabaty.

Wszyscy, którzy jeszcze nie zapisali się do udziału w SGB Ultrabiel, a chcą skorzystać ze zniżki, mogą to zrobić do końca lutego. Wystarczy zarejestrować się przez internet i do końca lutego wykonać przelew opłaty startowej. Kto zapisał się w styczniu, by skorzystać z rabatu obowiązującego dla zgłoszeń w tym miesiącu, także powinien przelać opłatę startową do końca lutego.

Do udziału w biegach SGB Ultrabiel będzie można także zapisać się po 1 marca. Do 8 marca zapisy przyjmowane są przez internetowy formularz zgłoszeniowy. Później będzie jeszcze można się zgłosić osobiście w biurze zawodów.

Wysokość opłat startowych w zależności od terminu zgłoszenia, jak też daty wpłaty, publikujemy w dziale Opłaty startowe. Tam znajdziesz również numer rachunku bankowego do przelewu środków.