Uruchomiono zapisy na Ultrabiel 2020. Jak będzie wyglądała tegoroczna impreza?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami SGB Ultrabiel odbędzie się w sobotę 7 marca 2020 roku, a miejscem zmagań będą te same trasy, co w ubiegłym roku. Można już się zgłaszać do zawodów.

Zapisy do SGB Ultrabiel 2020 rozpoczęły się w tym sezonie wyjątkowo późno. Mamy tego świadomość, na drodze do organizacji zawodów i wcześniejszego uruchomienia zgłoszeń stanęły kwestie formalne. Na szczęście wszystkie przeszkody zostały pokonane i możemy oficjalnie poinformować, że zapowiadana wcześniej data 7.03.2020 roku zostanie dotrzymana.

Zapisz się na SGB Ultrabiel 2020 >>

Impreza będzie miała w bieżącym sezonie identyczny charakter, jak przed rokiem. Rywalizacja odbędzie się techniką klasyczną na tych samych trasach i dystansach: 13 km, 20 km i najdłuższym w Polsce - 60 km.

Miejscem startu i mety zawodów tradycyjnie będą Bielice koło Stronia Śląskiego. Biegi zostaną poprowadzone po narciarskich trasach w Górach Bialskich. Obecnie w górach jest bardzo dużo śniegu. W najniższym miejscu - na polanie startowej - zalega 30-40 cm pokrywa śnieżna. Im wyżej, tym lepiej.

Zapraszamy do udziału w maratonie narciarskim i biegach towarzyszących w najdzikszej części Sudetów.