Klasyfikacje medyków i mieszkańców Stronia Śląskiego w SGB Ultrabiel 2017

Podczas zawodów SGB Ultrabiel w 2017 roku prowadzone będą odrębne klasyfikacje dla mieszkańców gminy Stronie Śląskie na wszystkich dystansach, jak też szeroko pojętego wyższego personelu medycznego na dystansie 30 km.

Mieszkańcy gminy Stronie Śląskie (zameldowani na terenie gminy) i wyższy personel medyczny, czyli lekarze medycyny, stomatolodzy, magistrzy farmacji, lekarze weterynarii, którzy chcą wziąć udział w klasyfikacji, powinni zgłosić ten fakt w formularzu. Podczas zapisów należy wybrać odpowiednią grupę.

Na wszystkich trzech dystansach, czyli 60 km, 30 km i 13 km zostanie wyróżniona i udekorowana najlepsza trójka kobiet i mężczyzn - mieszkańców gminy Stronie Śląskie. Natomiast na dystansie 30 km prowadzona będzie klasyfikacja wyższego personelu medycznego - kobiet i mężczyzn. Wszyscy “medycy” uczestniczący w biegu głównym - na 60 km - będą mieli zmierzony czas po ukończeniu pierwszej pętli biegu, co pozwoli na stworzenie jednej, wspólnej klasyfikacji na dystansie 30 km.

Prosimy pamiętać: zarówno mieszkańcy gminy Stronie Śląskie, jak też wyższy personel medyczny, muszą w formularzu zgłoszeniowym wybrać odpowiednią klasyfikację, aby być w niej ujęci.

Zapisy prowadzone są pod adresem: ultrabiel.pl/zapisy