Podziękowano nam za SGB Ultrabiel 2017

Po SGB Ultrabiel 2017 wielu zawodników wyrażało swoje opinie o tegorocznej edycji imprezy. Zazwyczaj czynili to w komentarzach na oficjalnym fan page Ultrabiel na facebooku. Otrzymaliśmy też kilka krótkich wskazówek, co powinno być do poprawki. Jeden z uczestników pofatygował się nawet, by napisać list z podziękowaniem i nalegał na jego publiczną publikację. Tak też czynimy.

 

Wielun, 13.03.2017 r.

Szanowni Państwo,

Jako uczestnik II edycji biegów narciarskich ULTRBIEL pragnę w imieniu swoim i wielu uczestników tych zawodów podziękować za bardzo dobre przygotowanie i organizację tych zawodów narciarskich.

Pomimo braku śniegu w dolnych partiach Gór Bialskich w Bielicach organizatorzy spisali się na medal przenosząc zawody na stronę czeską i wyznaczając trasę na wysokości ok. 1000 m gdzie były bardzo dobre warunki śniegowe. Zarówno sama baza zbudowana w miejscu startu jak i sprawne przeprowadzenie zawodów wystawia organizatorom jak najlepsze oceny. Był to już mój drugi start w ULTRABIEL i deklaruję udział w każdej edycji zawodów ULTRABIEL.
Gratuluję i tak trzymać w przyszłości!

Serdecznie pozdrawiam
Jerzy Czuba

Bardzo dziękujemy za te pochwały, zawsze się rumienimy, gdy takie słyszymy lub czytamy. Cieszymy się, gdy spływają do nas pozytywne oceny, bo potwierdza to, że nasza wytężona praca przynosi efekty. Doceniamy też wszystkie słowa krytyki i wskazówki co możemy jeszcze poprawić. Ułatwia nam to zadanie, by maraton narciarski Ultrabiel i biegi organizowane w ramach tej imprezy, jeszcze bardziej cieszyły uczestników.