Wyniki klasyfikacji Pucharu Polski Amatorów na 30 km

 SGB Ultrabiel 2017 był biegiem finałowym Pucharu Polski PZN amatorów w biegach narciarskich w sezonie 2016/17. Publikujemy wyniki w klasyfikacji na dystansie 30 km uczestników tegorocznej edycji naszych zawodów.

Punkty do klsyfikacji końcowej Pucharu Polski amatorów otrzymywali zawodnicy, którzy rywalizowali na dystansach 60 km i 30 km. Po przebiegnięciu 30 km wszyscy mieli zmierzony czas i na tej podstawie powstał ranking - klasyfikacja "30 km PPA". Dzięki takiej zasadzie zawodnicy biegnący na dystansie głównym - 60 km - nie musieli rezygnować z walki o punkty w Pucharze Polski. Do listy wyników PPA wzięto pod uwagę tylko sportowców amatorów, czyli takich, którzy przynajmniej od trzech lat nie mają licencji Polskiego Związku Narciarskiego.

Wyniki klasyfikacji 30 km PPA w Ultrabiel 2017 pojawiły się z lekkim opóźnieniem, bowiem przeszły weryfikację przez przedstawiciela PZN, który zatwierdził, że na liście znajdują się wyłącznie zawodnicy bez licencji związku.

klasyfikacja do Pucharu Polski PZN amatorów w biegach narciarskich

 

Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski amatorów 2016/17 została opublikowana w portalu nabiegowkach.pl. Galeria zdjęć z dekoracji najlepszych w klasyfikacji generalnej cyklu znajduje się na facebookowym fan page nabiegowkach.pl.